Зворотній зв'язок

Гнучкий зв'язок для зв'язування облицювальної цегляної кладки і основи з монолітного бетону.  Особливо висока міцність на виривання!

Гнучкий зв'язок BEVER ZM призначений для зв'язування лицьовій облицювальної цегляної кладки і несучої стіни, виконаної з монолітного бетону, і виставлення вентиляційного зазору між ними.  Гнучкий зв'язок ZM використовується тоді, коли несуча конструкція з монолітного бетону вже зведена.

Гнучкий зв'язок Bever ZM в комплекті поставки має розпорно-зв'язуючий елемент з нержавіючої сталі і сталеву гільзу (так само з нержавіючої сталі), яка має властивість розширюватися при вириванні, що забезпечує таким чином посилення фіксації.

Вона встановлюється в такий спосіб: спочатку в несучій стіні спеціальним свердлом з обмежувачем глибини свердління BEVER SDS просвердлюється отвір діаметром 6 мм і глибиною 40 мм.  Залишки бетонного пилу з отвору необхідно видалити.  Потім встановлюється гільза за допомогою спеціального інструменту.  Гільза встановлюється врівень з поверхнею бетону.  Потім в встановлену гільзу закручується розпорно-зв'язуючий елемент за допомогою спеціального адаптора.  Закінчення гнучкого зв'язку загнути під кутом 90 градусів, щоб цей кут заходив в шов облицювальної цегляної кладки на 50 мм

Таким чином, в системах подвійної цегляної кладки (внутрішній шар - несучий з монолітного бетону і зовнішній шар з облицювальної цегли) гнучкий зв'язок ZV використовується при послідовному зведенні стін подвійної цегляної кладки (спочатку зводиться несуща основа, потім облицювальна кладка).

Детальний опис
Виробник Bever
Кількість 5 шт/м²
Країна виробник Німеччина
Матеріал Нержавіюча сталь
Діаметр 4 мм
Застосування для установки в шви кладок
Упаковка 250 шт

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Гнучкий зв'язок ZM для монолітного бетону

  • Виробник: Bever
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 0.00кг

Доступні варіанти