Зворотній зв'язок

Гнучкий зв'язок для створення подвійної цегляної кладки для установки в готову основу з повнотілого матеріалу (повнотілої будівельної цегли, бетону)

Гнучкий зв'язок ZV-Welle призначений для зв'язування лицьовії облицювальної цегляної кладки і несучої стіни, виконаної з щільного будівельного матеріалу, такого як, наприклад, бетон або повнотіла будівельна цегла, і виставлення вентиляційного зазору між ними.  Гнучкий зв'язок Bever ZV-Welle використовується тоді, коли несуча конструкція з щільного матеріалу вже зведена і немає можливості застосовувати менш витратний гнучкий зв'язок для установки в шви несучої кладки (наприклад, гнучка зв'язок Bever Well-L або Гнучка зв'язок Bever Multi).

Також відзначимо, що даний гнучкий зв'язок може бути використаний і для пористих основ (газобетон, піноблок) тільки для будівель з малою висотою (до 4 метрів), в інших випадках для пористих основ використовуйте Гнучкий зв'язок Bever PB 10 зі збільшеною капсулою.

Гнучкий зв'язок Bever ZV Welle в комплекті поставки має распорно-зв'язуючий елемент з нержавіючої сталі і нейлоновий дюбель.

Він встановлюється в такий спосіб: спочатку в несучій стіні просвердлюється отвір діаметром 8 мм і глибиною 60 мм.  Потім забивається дюбель.  Потім у встановлений дюбель із застосуванням спеціального обсадних елемента (знаходиться в кожній упаковці) і молотка, в дюбель встановлюється розпірний елемент гнучкого зв'язку.

Таким чином, в системах подвійної цегляної кладки (внутрішній шар - несучий з щільного монолітного бетону або повнотілої будівельної цегли і зовнішній шар з облицювальної цегли) гнучкий зв'язок Bever ZV-Welle використовується при послідовному зведенні стін подвійної цегляної кладки (спочатку зводиться онова, потім облицювальна  кладка).

Детальний опис
Виробник Bever
Кількість 5 шт/м²
Країна виробник Німеччина
Матеріал Нержавіюча сталь
Діаметр 4 мм
Застосування для установки в шви кладок
Упаковка 250 шт

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Гнучкий зв'язок-анкер ZV-Welle для повнотілої основи, з дюбелем

  • Виробник: Bever
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 0.00кг

Доступні варіанти