Зворотній зв'язок

Гнучкий зв'язок для створення подвійної цегляної кладки для установки в готову основу з пористого матеріалу (газобетону або пінобетонних блоків).

Гнучкий зв'язок PB призначений для зв'язування лицьової облицювальної цегляної кладки і несучої стіни, виконаної з пористого будівельного матеріалу, такого як, наприклад, піноблок або газобетонний блок, і виставлення вентиляційного зазору між ними.

Гнучкий зв'язок PB  використовується тоді, коли несуча конструкція з пористого матеріалу вже зведена і немає можливості застосовувати менш витратний гнучкий зв'язок для установки в шви.

Гнучкий зв'язок Bever PB в комплекті поставки має розпорно-зв'язуючий елемент з нержавіючої сталі і полиамидну шнекообразну гільзу.

Вона встановлюється в такий спосіб: спочатку в несучій стіні просвердлюється отвір діаметром 10 мм і глибиною 60 мм.  Потім встановлюється гільза за допомогою спеціального адаптера.  Потім в встановлену гільзу закручується розпорно-зв'язуючий елемент за допомогою спеціального адаптера.

Таким чином, гнучкі зв'язки газобетону цегли в системах подвійної цегляної кладки (внутрішній шар - несучий з пористих блоків і зовнішній шар з облицювальної цегли) гнучкий зв'язок PB 10 використовується при послідовному зведенні стін подвійної цегляної кладки (спочатку зводиться несуча основа, потім кладка з облицювальної або  клінкерної цегли).

Детальний опис
Виробник Bever
Кількість 5 шт/м²
Країна виробник Німеччина
Матеріал Нержавіюча сталь
Діаметр 4 мм
Застосування для установки в шви кладок
Упаковка 250 шт

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Гнучкий зв'язок - анкер РВ для пористої основи

  • Виробник: Bever
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 0.00кг

Доступні варіанти