Зворотній зв'язок

Опис

Суміш ANSERGLOB ВСМ 12 для мурування і шпаклювання стін з ніздрюватого бетону, призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д. Застосовується для приклеювання теплоізоляційних панелей з ніздрюватого бетону до бетонних і цегляних основ. Шляхом високої адгезії до основи забезпечує монолітність, високу міцність і жорсткість зведених конструкцій. Можливе застосування для шпаклювання вищеперелічених матеріалів.

Приготування суміші

Суху суміш необхідно засипати в місткість з чистою водою з розрахунку 0,24 - 0,26 л води на 1 кг суміші (6 - 6,5 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах) до отримання однорідної й пластичної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23: 2013, ДБН В.2.6-162: 2010 і ДБН В.2.6-22-2001.  Основа повинна бути сухою і міцною без видимих ​​руйнувань.  Блоки перед укладанням або приклеюванням необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, що перешкоджають адгезії суміші кладки до основи, і видалити пухкі місця. Основи, на які наклеюються блоки, повинні бути підготовлені відповідним чином.

Спосіб застосування

Суміш мурувальна наноситься рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя і вирівнюється зубчастим шпателем з розміром зубця від 4 до 10 мм. Рекомендована товщина робочого шва від 2 до 5 мм. Блоки встановлюються на розподілену розчинну суміш, а їх положення корегується за допомогою гумового молотка протягом 5 хвилин після укладання. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури й відносної вологості повітря і складає мінімум 24 години. 

При шпаклюванні стін розчин наноситься на свіжо по ґрунтовану основу за допомогою металевої терки або шпателя. Потім нанесену суміш вирівнюють також металевою теркою. Після нанесення і висихання нерівності видалити за допомогою наждачного папера або шліфувальної сітки.

Витрата

Витрата суміші на 1 мм суцільного шару - 1,5 кг/м².

 

Детальний опис
Бренд ANSERGLOB
Країна виробник Україна
Призначення для мурування і шпаклюванння, для газобетона
Застосування для внутрішніх робіт, для фасадних робіт
Вага 25 кг

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Суміш для мурування і шпаклюванння стін з ніздрюватого бетону ANSERGLOB ВСМ 12, 25 КГ

  • Виробник: ANSERGLOB
  • Наявність: Є в наявності
  • Вага: 25.00кг

Рекомендовані товари

Газоблок UDK 600х200х100
Газоблок UDK 600х200х150
Газоблок UDK 600х200х300